Cistiskā fibrozes noteikšana

cistiskas fibrozes noteiksana elitech group wescor

Cistiskās fibrozes skrīnings jaundzimušajiem nodrošina agrīnu diagnostiku ar iespēju uzsākt nekavējošu ārstēšanu nepieciešamības kārtā. 

ELITech Biomedical piedāvātās tehnoloģijas ir pasaulē atzītas, vienas no vadošajām sistēmām cistiskās fibrozes diagnostikā laboratorijās. Īpaši jāizceļ Macroduct Sweat Collection System(Makroduktu Sviedru Kolekcijas Sistēma), kas ir pārbaudīta ar sviedru stimulāciju, iegūšanu un darbojas kopā ar  sviedru (pilnu elektrolītu analīzi) vai hlorīdu (hlorīdu titrēšana) analizatoriem.

Novērojot potenciālu, diagnozi apstiprinošu testa rezultātu saņemšanu, klīnicists arvien pamatosies un balstīsies uz sviedru testa rezultātiem, kas ir skaidri, kvantitatīvi un klīniskos simptomus apstiprinoši. Macroduct Sistēma garantē visprecīzāko un vienkāršāko sviedru testu sistēmu, kas ir pieejama.

ELITech neaizstājamās medicīnas tehnoloģijas un inženierija ir izveidojusi Nanoduct, pilnībā integrētu un minatūru sviedru analizatoru sistēmu jebkura vecuma pacientiem.

Nanoduct patentētā in situ stimulācija, un analīze sniedz klinicistiem agrīnāko laboratorisko diagnozes apstiprinājumu. Tas savukārt sniedz mediķiem iespēju iejaukties un uzsākt ārstēšanu jau dzīves pirmajās dienās.