Manuālā metode: pilns spektrs Jūsu imunohematoloģijai 

Manual technique a complete range for your immunohematology

Sasniedziet izcilus rezultātus ar augstas kvalitātes reaģentiem. Veiciet testus ar produktiem, kas atbilst normatīvajām prasībām un stingri seko Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvām 98/79/EC. DIAGAST savu produkciju piedāvā ne tikai Eiropā, bet arī ārpus tās. Katra produkcijas jaunā sērija tiek samērota ar rekomendēto sērijas komplektāciju un kvalitāti, lai nodrošinātu sastāva kvalitāti un izlaistu to tirgū tikai pēc G-Med Institūcijas apstiprinājuma. Sasniedziet izcilus rezultātus ar reaģentiem, kas ir pielāgoti Jūsu vajadzībām. Atklājiet daudzpusīgi unikālus un efektīvus reaģentus pateicoties klonu formulai, kas atbilst konkrētām vajadzībām:

 • Anti-D TOTEM – četru DIAGAST klonu kombinācija, veidota tā, lai sniegtu Jums iespēju manuāli iegūt precīzus rezultātus, lietojot tikai vienu asins paraugu
 • Anti-AB – divu DIAGAST klonu kombinācija, veidota, lai noteiktu visas vājās A grupas, ieskaitot Ax

Pateicoties šiem augstās klases reaģentiem, pozitīvi ietekmēsiet arī savu rentabilitāti. DIAGAST piedāvātās cenas nodrošina ne tikai to, ka saņemat labāko kvalitāti, bet garantiju, ka DIAGAST ir pilnībā iesaistījies procesā no klonu produkcijas līdz gatava produkta izlaišanai. Jūs varat kontrolēt savu budžetu ar produkcijas iepakojumu, kas paredzēts atbilstoši Jūsu prasībām un jau iepriekš kalibrētu pipešu vāciņiem. 

ABD PAD®: 3 soļu manuālā asins grupu noteikšana 30 sekunžu laikā

Abd pad 3 steps manual blood grouping in 30 seconds

Protocole en

ABD PAD® ir inovatīva DIAGAST in vitro diagnostiskā medicīnas iekārta (IVDMD) manuālai donora un recipienta ABO/RhD asins grupu noteikšanai. Lai noteiktu asins grupu drošā un standartizētā veidā, nepieciešami 3 soļi, kas aizņem 30 sekundes.  M-TRAP ® ir lietošanai gatava plate, DIAGAST patentēts atklājums manuālajā asins grupu noteikšanā, tā ir viena no jaunākajām tehnoloģijām. PAD® produkcijā tiek izmantotas M-TRAP® tehnoloģijas, kas balstās uz porainās membrānas kovalenti saistīto antivielu imobilizēšanu. Savukārt sarkanie asins ķermenīši ar atbilstošo antigēnu tiek fiksēti pašā membrānā, tādējādi nekavējoties nosakot reakcijas rezultātu. 

Ātra atbilde ar drošības karti!

safety test

DIAGAST piedāvā pirms - asins transfūzijas kontroli pie pacienta gultas - Safety card. Būtisks solis, pirms jebkādas asins transfūzijas ir palielināt pašu transfūzijas drošību, izslēdzot asins grupu nesaderības risku.

Papildus pie Safety Card (precīzs kontroles tests ar bāzē esošiem sausajiem reaģentiem), rūpējoties par darba higiēnu un drošību, DIAGAST Testa komplektācijā ietverta:

 • 1 lancete, lai paņemtu pacienta asins paraugu no pirksta
 • 1 fizioloģiskā šķīduma pudelīte, lai rehidrētu kartes reaģentus
 • 1 drošības uzgalis, lai caurdurtu caurulīti uz donora asins maisa
 • 4 nelielas špāteles asins pārnešanai no vienas šūnas uz otru, un veiktu precīzu apmaisīšanu uz Safety Card AB

ABtesta karte®

abtestcard

ABTesta karte (ABTest card®) izmanto Haem Trap® tehnoloģijas, kuras saņēma godalgoto Inovāciju Trofeju Internacionālajās Bioloģijas dienās 2012.gadā (JIB 2012). Tehnoloģijas pamatā ir antivielu kovalenta saistīšanās (anti-A un anti-B) uz membrānas. Aktīvie eritrocīti, kuri tiek fiksēti uz membrānas, ļaus nekavējoši nolasīt un interpretēt rezultātus.

Komplektā ietilpst:

 • 1 ABTesta karte
 • 1 mazgāšanas šķīduma tūbiņa
 • 1 drošības lancete
 • 1 asins segmenta drošības uzgalis

Lietošanas protokols:

 • Vienkārši un ātri: tikai 3 soļi –hidrēšana/ asins izdalīšana/ nomazgāšana
 • Droši: asins paraugu kolekcijas vietas ir dziļu bedrīšu formā, tādējādi kontaminācija starp paraugiem nav iespējama
 • Ātri: nekavējoši sniedz uzticamus rezultātus
 • Standartizēti: kolorimetrisks lasītājs, standartizēta datu interpretācija

Testa sniegums

Katra ABTesta kartes sērija iziet stingru kvalitātes kontroli, lai garantētu tā precīzu sastāvu un optimālo kvalitāti. Testa snieguma pētījums 100% apstiprina šī testa specifitāti un sensitivitāti salīdzinājumā ar rezultātiem uz parastajiem A, B, AB un O fenotipiem.

A, B, AB and O.

HaemTrap en

NACRYL un BIOPALINE līnijas: higiēniskas un drošas vienreizlietojamas plates

90232

DIAGAST padara Jūsu veselību un darba drošību par savu prioritāti.  Pirms dažiem gadiem DIAGAST izveidoja NACRYL liniju -  pilnu vienreizlietojamo plašu spektru - asins grupu un fenotipu noteikšanai. Šīs vienreizlietojamās plates sniedz iespēju maksimāli efektīvi nolasīt rezultātu uz baltas krāsas fona.

NACRYL spektrs ir pieejams 6 dažādās konfigurācijās (5x5, 5x6, 5x7, 5x9, 5x10 un 5x12 iedaļas), BIOPALINE 2X5 iedaļu konfigurācijā. DIAGAST ir pārliecināts, ka šīs plates atbildīs Jūsu prasībām un standartiem – vēl ērtāka lietošana, vēl augstāka darba drošība un higiēna.

Qwalys® 3: an officially proven record

QWALYS

The QWALYS® 3 is a new generation of fully-automated and high-throughput systems for immunohematology; grouping, phenotyping, donor antibody screening, antibody screening, identification and cross-matching can all be easily performed. The QWALYS® 3 is the only system using E.M.® Technology, an innovative nanotechnology based on the magnetization of red blood cells.

Thanks to its specialization in IH, DIAGAST was able to contribute all its expertise to developing a brand new automat called the QWALYS® 3. With a very high throughput and the largest load capacity ever designed, the QWALYS® 3 sets the standard for blood banks, blood transfusion centres and hospitals performing between 10,000 and 100,000 tests per year.

With the QWALYS® 3, we enter a new era where we can refer to absolute performance. Going beyond more technical performance, the QWALYS® 3 meets every challenge faced by biology professionals (for instance, budgetary optimization and quality requirements).

E.M.® Technology and qr: a revolutionnary breakthrough in immunohaematology

aimants

In the past 20 years innovation has not been seen in the field of immunohaematology. During the last few years DIAGAST has reinvented the way to do the immunohaematology analyses by developing a pioneering technology in this field called: the E.M.® Technology (Erythrocytes Magnetized Technology).

qr

The principle of this innovative technology is based on the use of magnetic particles. During the analyzing process these particles are fixed on the surface of red blood cells by adsorption or by binding on the GPA glycoprotein. When they are exposed to a magnetic field in the microplate, these cells migrate to the bottom of each well.

By using E.M.® Technology, the centrifugation step is completely eliminated during the analytical process.

E.M.® Technology provides you:

 • Quality: Clear-cut reactions to get an unequivocal interpretation of results
 • Comfort: More space in your laboratory, a silent automated system
 • A real autonomy: more space in the automated system which allows a higher loading capacity for reagents andsamples
 • Time saving: less maintenance
 • Polyvalence: easy to use

Whatever the tests you perform, the discrimination between negative and positive reactions is unequivocal.

dieamed

Par SIA "Diamedica"

SIA Diamedica ir viens no trim Diamedica grupas uzņēmumiem. Pārējie šīs grupas uzņēmumi ir OÜ Diamedica Igaunijā un Diamedica UAB Lietuvā. SIA Diamedica piedāvā analizatorus, reaģentus un tehniskos pakalpojumus medicīniskām, zinātniskām un ar ražošanu saistītām laboratorijām, kā arī vizuālas diagnostikas aprīkojumu un mikroskopu sistēmas.

 

ISO 9001:2015

Kopš 26.11.2012. SIA Diamedica pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 9001.

ISO 9001 serifikats LVmin

 

Konfidencialitātes politika

Mūsu kontakti

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  +371 67577833
  +371 67578270
Augusta Deglava iela 66, Rīga, LV-1035

Our Map