Imunoloģiskais analizators Liaison

DiaSorin Italija Imunologiskais analizators Liaison

Automatizētā imunoķīmiskā analizatora vidējā jauda (līdz 180 testiem stundā), ar plašu testu izvēlni, augstu kvalitāti un rezultātu stabilitāti. Analizatoru ir vienkārši un viegli izmantot, gan parauga plūsmai, gan neatliekamiem paraugu mērījumiem. Pirmie rezultāti ir pieejami jau pēc 17 minūtēm. Paraugu un reaģentu ielādēšanas process ir vienkāršs un elastīgs. Iespēja papildināt paraugus jebkurā laikā bez analizatora apstāšanās, kas uzlabo produktivitāti un efektivitāti. Nepārtraukta reaģentu dzesēšana nodrošina reaģentu derīguma termiņu vismaz 4 nedēļas, un lielākai reaģentu datu uzglabāšanai laiks tiek palielināts līdz 8 nedēļām. Analizatora mazie izmēri ļauj to ērti novietot jebkurā laboratorijā.

Par SIA "Diamedica"

SIA Diamedica ir viens no trim Diamedica grupas uzņēmumiem. Pārējie šīs grupas uzņēmumi ir OÜ Diamedica Igaunijā un Diamedica UAB Lietuvā. SIA Diamedica piedāvā analizatorus, reaģentus un tehniskos pakalpojumus medicīniskām, zinātniskām un ar ražošanu saistītām laboratorijām, kā arī vizuālas diagnostikas aprīkojumu un mikroskopu sistēmas.

 

ISO 9001:2015

Kopš 26.11.2012. SIA Diamedica pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 9001.

ISO 9001 serifikats LVmin

 

Konfidencialitātes politika

Mūsu kontakti

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  +371 67577833
  +371 67578270
Augusta Deglava iela 66, Rīga, LV-1035

Our Map