Kryptor Compact Plus

kryptor compact plus

Kryptor Compact Plus - pilnīgi automatizēts imunoloģiskais analizators. Analizatorā ir izmantota unikālā, Nobela prēmijas godalgotā TRACE tehnoloģija – Time Resolved Amplifie Cryptate Emission. Unikālā tehnoloģija un augstās kvalitātes inženierija nodrošina izcilu testu precizitāti ( CV ~ 3%). KRYPTOR Compact Plus dod iespēju vienlaikus analizēt 64 paraugus. TRACE tehnoloģija novērš nepieciešamību pēc mazgāšanas vai atdalīšanas soļiem. Automatizācija un rūpīgi pārdomātais dizains garantē lot-to-lot stabilitāti. 

Turklāt šis analizators nodrošina:

  • vieglu un nepārtrauktu paraugu ielādēšanu, iespēja ievietot paraugu jebkurā laikā
  • STAT funkciju, lai ātri varētu analizēt ārkārtas paraugus
  • Īsu inkubācijas laiku
  • Automātiska augstas koncentrācijas parauga atpazīšanu un atšķaidīšanu mazāk kā pēc 5 minūtēm, kas neietekmē laiku līdz rezultātam
  • Garu laika intervālu starp vienkāršu, viena vai divu punktu atkārtotu kalibrēšanu
  • Minimālu reaģentu izmantošanu un šķidro atkritumu veidošanos
  • Savlaicīga brīdinājuma karogi par problēmām ar paraugiem, piemēram, klātesot daļiņām vai gaisa burbuļiem

Testu sarakstā ir vairāki parametri, kas tika atzīti par ‘’zelta standartu’’ - prenatalā skrīninga marķieri PAPP-A un ßhCG, vairogdziedzera slimību diagnostikā - TRAK human, anti-TGN, anti-TPOn, HTG un vielmaiņu traucējumu diagnostikā - CT-proAVP un citi.
Pilnu pieejamo testu sarakstu skatīt šeit;

Par SIA "Diamedica"

SIA Diamedica ir viens no trim Diamedica grupas uzņēmumiem. Pārējie šīs grupas uzņēmumi ir OÜ Diamedica Igaunijā un Diamedica UAB Lietuvā. SIA Diamedica piedāvā analizatorus, reaģentus un tehniskos pakalpojumus medicīniskām, zinātniskām un ar ražošanu saistītām laboratorijām, kā arī vizuālas diagnostikas aprīkojumu un mikroskopu sistēmas.

 

ISO 9001:2015

Kopš 26.11.2012. SIA Diamedica pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 9001.

ISO 9001 serifikats LVmin

 

Konfidencialitātes politika

Mūsu kontakti

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  +371 67577833
  +371 67578270
Augusta Deglava iela 66, Rīga, LV-1035

Our Map