Pannoramic DESK

Pannoramic DESK 3DHISTECH

Pannoramic DESK ir atzīts skaneru sistēmas risinājums nelielās patoloģijas laboratorijās. Jebkura redzamās gaismas diapazona skanēšanas funkcija norit tādā pašā kvalitātē kā ar Pannoramic SCAN vai Pannoramic MIDI.

Specifikācija:

Ietilpība
Pannoramic DESK spēj uzreiz digitalizēt 1 slaidu redzamās gaismas diapazonā. Paraugs, kas atrodas uz slaida, tiek automātiski identificēts un noskanēts nemainīgi augstā kvalitātē

Izmērs
Pannoramic DESK ietilps jebkurā vietā, Jūsu laboratorijā.

Kvalitāte
Pannoramic DESK ietver Carl Zeiss objektīvu sistēmu, sniedzot 43x un 86x lielu palielinājumu.

Pielietojums
Pannoramic DESK īpašības ir atzītas par veiksmīgām tele-konsultāciju gadījumā, izglītojošos nolūkos un saldēto sekciju skanēšanā

Datorprogramma
3DHISTECH datorprogrammas produktu klāsts ir visplašākais šīs industrijas tirgū. 3DHISTECH piedāvā risinājumus Jūsu profesionālajām darbībām audu mikroskopijā, veicot imunohistoķīmijas krāsošanu, kvantitatīvos mērījumus un daudz kam citam.

Pannoramic MIDI

Pannoramic MIDI 2 3dhistech

Pannoramic MIDI II ir automatizēts digitāls slaidu skaneris ar ievērojamu kvalitāti par pieņemamu cenu: 12 slaidu kapacitāte fluorescences skanēšanai un daudzām citām funkcijām.

Specifikācija:

Ietilpība
Pannoramic MIDI II automatizēti skanē līdz pat 12 slaidiem vienā sērijā. Skanera inovatīvais ielādes mehānisms spēj ielādēt un izlādēt slaidus, noteikt paraugu un digitalizēt to lieliskā kvalitātē.

Fluorescence
Pannoramic MIDI II skaneris veic fluorescences skanēšanu (pēc izvēles). Tas spēj digitalizēt fluorescences paraugus 9 dažādos fluorescences kanālos.

Kvalitāte
Pannoramic MIDI II ietver Carl Zeiss objektīvu sistēmu, sniedzot 43x un 86x lielu palielinājumu.

Pielietojums
Pannoramic MIDI II skaneris ir uzticams digitālo slaidu skaneris vidēja izmēra laboratorijām. Attēla izcilā kvalitāte, sniedz iespēju veiksmīgi darboties redzamās gaismas diapazonā un  veikt fluorescences skanējumus ikdienas darbā.

Datorprogramma
3DHISTECH datorprogrammas produktu klāsts ir visplašākais šīs industrijas tirgū. 3DHISTECH piedāvā risinājumus Jūsu profesionālajām darbībām audu mikroskopijā, veicot imunohistoķīmijas krāsošanu, kvantitatīvos mērījumus un daudz kam citam.

Pannoramic 250 Flash III

Pannoramic 250 Flash 3 3DHISTECH

Pannoramic 250 Flash sērijas digitālais skaneris ir bijis ideāls risinājums patoloģiju digitalizēšanā kopš 2011. gada, kad tas tika ieviests tirgū. Pannoramic 250 Flash III ietver jaunu, ātrāku skanēšanas tehnoloģiju ar godalgotu Panoramic attēlu kvalitāti, kas sniedz maksimāli izcilu rezultātu atbilstoši Jūsu vajadzībām, no augstas kvalitātes līdz augstai kapacitātei ar 3DHISTECH nekad nerimstošo attīstību un snieguma uzlabošanu saviem Pannoramic produktiem, lai saglabātu savas pozīcijas kā tirgū visātrākais slaidu skaneris.

Pannoramic 250 Flash II 2012.gadā uzvarēja Internacionālajā Skaneru Izcīņā šādās kategorijās:

 • 20x skanēšanas ātrums
 • 40x skanēšanas ātrums
 • 40x attēla kvalitāte 

Specifikācija:

JAUNUMS!

 • Ātrāka skanēšana
 • Duālā režīma redzamās gaismas diapazona un fluorescences skanēšanas funkcija (viss vienā skanēšanas piegājienā)
 • 250 slaidu kapacitāte un nepārtraukta ielāde ar vertikālu slaidu izkārtojumu
 • Mehanizēta objektīva maiņa (20x un 40x) un kameras maiņa (BF un FL kameras)
 • FISH skanēšana
 • Ielādes apjoms
 • Izcila stabilitāte laika gaitā un visas iekārtas kalpošanas laikā
 • Samazināta balēšana
 • Flash skanēšanas tehnoloģija
 • Mehanizēta objektīva un kameras maiņa
 • Fluorescence

TMA Grand Master / Tissue Microarrayers

Tissue Micro Arrayers TMA Grand Master

TMA Grand Master ir ātrākais augstās kvalitātes un speciālistam draudzīga audu multibloku iekārta.

TMA Grand Master ir automatizēta un izsmalcināta audu multibloku iekārta, ļaujot veikt precīzu selekciju un ekstrakciju konkrētos reģionos no donora parauga un ievietošanu recipienta paraugā. TMA Grand Master paceļ audu mikropavairošanas darba plūsmu vēl nebijušā līmenī. Ar tā augsto kapacitāti, ātrumu un adaptētajām īpašībām, beidzot ir iespējams izveidot augsta blīvuma un kvalitātes TMA standartizācijas ceļā.  Pateicoties dizainam un izturīgajām detaļām, bloka ielāde, vizualizēšana un audu multibloku sagatavošana ir kļuvušas par paralēliem procesiem. TMA Grand Master var tikt pielādēts ar jauniem blokiem nepārtraukti, pat pavairošanas procesa laikā.

Ar TMA Grand Master palīdzību Jūs varat vienkārši un ātri izveidot TMA blokus ar lielu precizitāti 0.6, 1, 1.5 un 2mm diametrā no audu parauga centra. Pēc vajadzības var ekstraģēt audu paraugus arī standartizētos 0.2 ml PCR stobriņos. Ekstraģētie audu paraugi var tikt izmantoti vēlāk molekulārās patoloģijas diagnostikā.

TMA Grand Master sagatavo TMA blokus no bioloģiskajiem preparātiem un paraugiem no cilvēka vai dzīvnieku audiem. Tipiskākās aplikācijas ietver un neaprobežojas tikai ar:

 • Laboratorijām slimnīcās un klīnikās
 • Patoloģijas nodaļām slimnīcās un klīnikās
 • Biobankām
 • Izpētes institūtiem, īpaši vēža pētījuma centriem
 • Farmācijas kompānijām
 • Toksikoloģiskās patoloģijas laboratorijām

Ņemot vērā, šis iekārtas unikālās funkcijas un vienkāršo pielietojumu, jāatzīst, ka tā ir viena no tirgū visattīstītākajāmaudu multibloku sagatavošanai.

TMA Master II / Tissue Microarrayers

TMA Master 2 Tissue Microarrayers

TMA Master II ir mazākais pilnībā automatizēta audu multibloku iekārta, kas šobrīd pieejama nozares tirgū, tam atradīsies vieta laboratorijā gandrīz uz jebkura darbagalda.

TMA Master II ir jaunākais 3DHISTECH’s TMA produktu līnijas biedrs. Šī jaunā paaudzes iekārta balstīta uz jau labi pazīstamo TMA Master audu multibloku iekārtu un, tam veikti uzbūves elementu un programmatūras uzlabojumi, ko paveikt iedvesmojis flagship device, TMA Grand Master. Lai uzzinātu sīkāk par jaunajām TMA Master II uzbūves elementiem lūdzam Jūs lasīt TMA Master II New Product Announcement.

TMA Master II ir jaudīgs un uzticams dators, kuru kontrolē tā instrumenti, kas veido audu TMA blokus. Šis dators ir ideāls risinājums mazām laboratorijām, tas palīdz ekonomēt reaģentus, slaidus, laiku, darba plūsmu un izdevumus. Lietojot TMA Master II Jūs varat vienkārši un ātri izveidot TMA bloku ar ievērojamu precizitāti 0.6, 1, 1.5 un 2 ml PCR stobriņos. Ekstraģētie audu paraugi var tikt izmantoti vēlāk molekulārās patoloģijas diagnostikā.

TMA Master II sagatavo TMA blokus bioloģiskiem eksemplāriem un cilvēku, dzīvnieku audu paraugiem. Tipiskākās aplikācijas ietver un neaprobežojas tikai ar:

 • Laboratorijām slimnīcās un klīnikās
 • Patoloģijas nodaļām slimnīcās un klīnikās
 • Biobankām
 • Izpētes institūtiem, īpaši vēža pētījuma centriem
 • Farmācijas kompānijām
 • Toksikoloģiskās patoloģijas laboratorijām

TMA Master II veidota ar jaunāko TMA Control programmatūras versiju. Šī programma ir jaunākais un veiksmīgākais risinājums TMA bloku dizainā un izveidē. Tam papildus iespējams mainīt izkārtojuma dizainu audu selekcijai. Pilnībā automatizēta ierīce, kas spēj pārklāt pēc norādījumiem digitalizēto slaidu ar donora bloka attēlu, kas palīdz veikt precīzu audu serdes selekciju. TMA projekta laikā datorprogramma automātiski saglabā visus TMA datus, kas ir neatsverams informācijas resurss, TMA slaida analīzes laikā ar TMA Module datorprogrammu.

Ņemot vērā, šis iekārtas unikālās funkcijas un vienkāršo pielietojumu, jāatzīst, ka tā ir viena no tirgū visattīstītākajām audu pavairošanai. 

iSaCS

iSaCS

Krāsošanas – segstikliņa klāšanas – skanēšanas iekārta: 3DHISTECH ir pirmais uzņēmums, kas spējis sakombinēt 3 tik ļoti būtiskos soļus patoloģijas darbā - vienā vienīgā iekārtā.

3DHISTECH iepazīstina ar savu revolucionāro risinājumu vienas darba platformas apjomā, kas nodrošina gan histo-patoloģisko preparātu krāsošanu, gan digitalizēšanu (skanēšanu). Iekārta ievērojami ietaupa laboratorijas telpu un laiku, vēl jo vairāk – pateicoties tās lieliskajām funkcijām – tiek samazināts reaģentu izmaksas, nodrošinot laboratorijai mazākus izdevumus. Patentētā, automatizēta paraugu noteikšana ar iSaCS iekārtu, krāso tikai noteikto parauga lauku ar nepieciešamo reaģentu, tādējādi simtiem krāsošanas sēriju rezultātā krāsošanas intensitāte ir identiska. 

Efektivitāte
Zemākas laboratorijas izmaksas, samazina reaģentu un antivielu patēriņu, veicamo darbību izdevumu ietaupīšana līdz 50% paātrina testēšanu, sniedz laboratorijai vairāk telpas.

Vienkāršība
Pilnībā automatizēta, apkopota darba plūsmas kontrole, sasaiste ar LIS un viegli operējama ar palīgmateriāliem. Kontroles vadība un uzturēšana, integrēts dizains, digitāla analīze un tūlītēja, automatizēta testa atskaite.

Augsta kvalitāte
Augstas izšķirtspējas digitāla slaidu skanēšana, tiek pilnībā izslēgta paraugu un reaģentu kontaminācija, nav nepieciešami šķīdumi. Iebūvēta atkritumu vadība, sērijveida krāsošana ar vienu intensitāti, krāsots tiek tikai noteiktā parauga lauks, izmantojot izvēlēto reaģentu.

Elastīgums
IHC un FISH, fluorescences iespējas, digitāla slaidu vizualizēšana, 72 slaidu kapacitāte un 40 dažādu reaģentu un antivielu iespējas, atvērta sistēma: var tikt izmantota Jūsu pašu primārā antiviela, modulēta konstrukcija un paralēlu procesu izpilde.

Specifikācija

 • Vienā iekārtā integrēts imunokrāsotājs
 • Segstikliņš un skaneris
 • Patentētā un automatizētā paraugu noteikšana krāsojumu veic tikai noteiktajā laukā
 • Pilnībā automatizēta darba plūsma sākot ar nekrāsotu preparāta sagatavi
 • Kvantitatīva novērtēšana IHC uz digitalizēta slaida
 • Pirmie krāsotie paraugi pieejami CaseCenter
 • Tūlīt gatavs darbam: ātra procesu palaišana
 • iSaCS skaneri var izmantot atsevišķi kā individuālu skaneri
 • Attēla analīzes process notiks automātiski visa parauga laukā
 • Slaida un protokola atpazīšana pamatojoties uz svītru kodu sistēmu
 • Standartizētas IHC/IF krāsošanas tehnikas

Integrēta Imunohistoķīmijas darba plūsma

Integrētā Imunohistoķīmijas darba plūsma optimizē reaģentu un antivielu resursus, uzlabojot kvalitāti un drošību. Digitālā patoloģija nodrošina integrētu preparātu krāsošanu ar automatizētu analīzi. Lielākais izaicinājums ir automatizēt audu antigēnu marķeru noteikšanu, izmantojot digitālo attēlu tehnoloģiju imunohistoķīmijas darba plūsmā. iSaCS ir pilnībā automatizēta, unikāla digitālā mikrokrāsošanas iekārta ar pasaules klases digitālo attēlu skanēšanu un bāzes programmatūra ar analizēšanas tehniku.

iSaCS lietotāja interfeiss

Patentētā, automatizēta paraugu noteikšana ar iSaCS iekārtu, krāso tikai noteikto parauga lauku ar nepieciešamo reaģentu. Šādi ievērojami samazinās pašas laboratorijas, kā arī reaģentu izmaksas.

Par SIA "Diamedica"

SIA Diamedica ir viens no trim Diamedica grupas uzņēmumiem. Pārējie šīs grupas uzņēmumi ir OÜ Diamedica Igaunijā un Diamedica UAB Lietuvā. SIA Diamedica piedāvā analizatorus, reaģentus un tehniskos pakalpojumus medicīniskām, zinātniskām un ar ražošanu saistītām laboratorijām, kā arī vizuālas diagnostikas aprīkojumu un mikroskopu sistēmas.

 

ISO 9001:2015

Kopš 26.11.2012. SIA Diamedica pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 9001.

ISO 9001 serifikats LVmin

 

Konfidencialitātes politika

Mūsu kontakti

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  +371 67577833
  +371 67578270
Augusta Deglava iela 66, Rīga, LV-1035

Our Map