DIAMEDICA, SIA ("mēs" vai "mūsu") ir https://www.diamedica.lv ("Tīmekļa Lapas") īpašnieks. Šī lapa jūs informē par mūsu politiku attiecībā uz datu vākšanu, lietošanu savā Tīmekļa Lapā un iegūtās Personīgās Informācijas lietošanu un atklāšanu.

Mēs izmantojam jūsu Personīgo Informāciju tikai savas Tīmekļa Lapas funkcionalitātes nodrošināšanai un uzlabošanai. Lietojot šo Tīmekļa Lapu jūs piekrītat šo datu vākšanai un izmantošanai atbilstoši šai privātuma politikai.

Informācijas Vākšana un Izmantošana

Izmantojot mūsu Tīmekļa Lapu mēs varam lūgt jums iesniegt noteiktu personīgo informāciju, ko mēs varam izmantot jūsu personas identificēšanai vai saziņai ar jums. Personas identifikācijas informācija var saturēt, bet neaprežojas ar jūsu vārdu ("Personīgā Informācija").

Reģistrētie Dati

Kā daudzi tīmekļa lapu operatori, katru reizi apmeklējot mūsu Tīmekļa Lapu mēs reģistrējam jūsu pārlūkprogrammas nosūtīto informāciju ("Datu Reģistrs"). Šis Daru Reģistrs var saturēt tādu informāciju, kā jūsu datora interneta protokola "IP" adresi, pārlūka tipu, pārlūka versiju, lapas, ko mūsu tīmekļa vietā apmeklējāt un citu statistiku.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir faili ar mazu datu apjomu, kas var saturēt anonīmu unikālu identifikatoru. Sikdatnes jūsu pārlūkam nosūta tīmekļa lapa un tās tiek uzglabātas jūsu datorā.

Kā daudzas tīmekļa lapas, mēs izmantojam Sīkdatnes datu vākšanai. Jūs varat instruēt savu pārlūku atteikties no Sīkdatņu pieņemšanas vai norādīt, kad tos sūtīt. Tomēr, noraidot Sikdatņu lietošanu daļa mūsu Tīmekļa lapas un pakalpojumu varētu kļūt nepieejami.

Drošība

Jūsu Personīgās Informācijas drošība mums ir svarīga, bet atceraties, ka neviena datu pārraides metode Internetā nav 100% droša. Kamēr mēs izmantojam jebkurus komerciāli pieejamos līdzekļus jūsu Personīgās Informācijas aizsardzībai, mēs nevaram garantēt to apsolūtu drošību.

Privātuma Politikas Izmaiņas

Šo Privātuma Politiku mēs ik pa laikam varam pārskatīt un uzlabot. Par jebkurām šādām izmaiņām mēs jūs informēsim publicējot jauno Politiku šajā Tīmekļa Lapā. Mēs jums iesakām ik pa laikam šo politiku pārskatīt un pārliecināties vai tajā nav ieviestas kādas izmaiņas.

Kontakti

Ja jums rodas jelkādi jautājumi saistībā ar šiem noteikumiem, lūdzu kontaktējieties ar mums.

Adrese: Augusta Deglava iela 66, Rīga, Latvija
Ofiss: 5. stāvs
Tālrunis: +371 67577833
Mobilais.+371 26489121
Fakss: +371 67578270
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

Par SIA "Diamedica"

SIA Diamedica ir viens no trim Diamedica grupas uzņēmumiem. Pārējie šīs grupas uzņēmumi ir OÜ Diamedica Igaunijā un Diamedica UAB Lietuvā. SIA Diamedica piedāvā analizatorus, reaģentus un tehniskos pakalpojumus medicīniskām, zinātniskām un ar ražošanu saistītām laboratorijām, kā arī vizuālas diagnostikas aprīkojumu un mikroskopu sistēmas.

 

ISO 9001:2015

Kopš 26.11.2012. SIA Diamedica pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 9001.

ISO 9001 serifikats LVmin

 

Konfidencialitātes politika

Mūsu kontakti

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  +371 67577833
  +371 67578270
Augusta Deglava iela 66, Rīga, LV-1035

Our Map