GeneXpert® sistēmas

GeneXpert Systems

GeneXpert ir domāta pilnībā automatizētai mikroorganismu DNS izdalīšanai, amplifikācijai un sekvenču identificēšanai. Genexpert testi ir in vitro diagnostiskie komplekti ļoti ātrai (sākot ar 30 minūtēm līdz rezultātu pilnīgai apstrādei, prasot manuālas darbības 3 – 10 minūšu garumā) mērķa sekvences noteikšanai, izmantojot dažādus paraugus (krēpas, deguna uztriepes, asins, taisnās zarnas testēšanas izmeklējumu paraugus, CSF u.c.). Tas izstrādāts kā pilnībā automatizēts RT-PCR tests, lai identificētu mērķa organisma DNS vai RNS atkarībā no infekciju izraisītāja dabas.

Sistēmas raksturojums

  • Unikāla sistēma visā pasaulē, kura nodrošina pilnībā automātisku parauga līzēšanu, DNS/RNS izdalīšanu, DNS/RNS attīrīšanu, RT-PCR reakcijas nodrošināšanu, datu nolasīšanu, kā arī testa interpretāciju
  • Tiek izmantoti unikālie DNS/RNS sekvences komplementārie praimeru komplekti līdz ar to testam ir ārkārtīgi augsta jūtība un specifiskums
  • Testa veikšana un rezultātu saņemšana aizņem īsāku laiku - radot iespēju ātrāk uzsākt adekvātu ārstēšanu
  • Nav nepieciešams speciāli apmācīts laboratorijas darbinieks, testu var veikt 24/7

Katra Xpert analīze satur vairākas kontroles, lai garantētu, ka tests tiek veikts pareizi, tajā ietilpst:

  • Amplifikācijas kontrole;
  • Visu izmantojamo reaģentu klātbūtne un pareizs sastāvs;
  • Pareiza kameras uzpildīšana;
  • Pārbaude uz inhibitoru klātbūtni paraugā;
  • Paraugu sagatavošana.

Par SIA "Diamedica"

SIA Diamedica ir viens no trim Diamedica grupas uzņēmumiem. Pārējie šīs grupas uzņēmumi ir OÜ Diamedica Igaunijā un Diamedica UAB Lietuvā. SIA Diamedica piedāvā analizatorus, reaģentus un tehniskos pakalpojumus medicīniskām, zinātniskām un ar ražošanu saistītām laboratorijām, kā arī vizuālas diagnostikas aprīkojumu un mikroskopu sistēmas.

 

ISO 9001:2015

Kopš 26.11.2012. SIA Diamedica pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 9001.

ISO 9001 serifikats LVmin

 

Konfidencialitātes politika

Mūsu kontakti

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  +371 67577833
  +371 67578270
Augusta Deglava iela 66, Rīga, LV-1035

Our Map